Co powinno się znaleźć pod umywalką?

Umywalka zwykle zajmuje w łazience honorowe miejsce. Nic dziwnego – najczęściej przecież okazuje się elementem, który przykuwa wzrok oglądającego w pierwszej kolejności. Z tego względu niezwykle istotne wydaje się to, co zostanie umieszczone pod nią.

Standardowym rozwiązaniem jest prosta, najlepiej biała szafka, przeznaczona do chowania detergentów i innych środków myjących. Tymczasem coraz więcej osób decyduje się na bardziej urozmaicone rozwiązania. Obecnie można kupić gotowe umywalki w zestawie z szafką.

Modele są bardzo różne – mebel pod umywalkę wybiera się według własnego uznania: większy bądź mniejszy. Wszystko zależy tak naprawdę od tego, do czego będzie się go wykorzystywać. Jeśli dysponuje się dużą ilością kosmetyków, które chciałoby się mieć stale pod ręką, warto pomyśleć o czymś szerszym, z dużym blatem i otwartymi półkami czy szufladami.

Ciekawym rozwiązaniem stają się też szafki, przerobione ze starych mebli (utrzymane w stylu shabby chic). Trzeba jednak pamiętać, by przed każdym zabiegiem dokładnie wymierzyć miejsce, jakie ma zostać przeznaczone na mebel.

oprawa obrazów https://pozbruk.pl/architektura_ogrodowa,60,0,t217.html