Strefa wypoczynkowa w łazience

Jak wiadomo, kąpiel sprzyja wypoczynkowi. W przypadku małej łazienki trudno jest znaleźć miejsce na chwilę relaksu poza wanną czy prysznicem. Ci szczęśliwcy, którzy są jednak posiadaczami dużego metrażu, mogą spokojnie pozwolić sobie na zaaranżowanie dodatkowej strefy wypoczynkowej. Warto zauważyć, że ta część pomieszczenia nie musi być koniecznie utrzymana w tej samej kolorystyce, co część, przeznaczona do kąpieli – może się odrobinę odcinać, jednak nie powinna zakłócać ogólnej harmonii, wprowadzonej do łazienki.

Ciekawym wyposażeniem tego miejsca będą z pewnością leżaki, pozwalające na chwilowe odprężenie. Większość modeli posiada regulowane podgłówki i podnóżki, co pozwala dostosować je do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli ktoś woli aktywny wypoczynek, może też zainstalować w łazience przyrządy do ćwiczeń fizycznych (warunkiem jest oczywiście odpowiednia ilość wolnego miejsca do zagospodarowania). W strefie wypoczynkowej zaleca się instalację oświetlenia bocznego, ponieważ w specyficzny sposób ociepla ono wnętrze, jednocześnie gwarantując lepszą widoczność.

bateria wannowa stojaca https://www.mlazienka.pl/s/baterie-wannowo-prysznicowe-120 sklep Niebieskalazienka.pl kominek do olejków